Ultra Świeżak czyli ultra dla amatora- LUŹNI W KROKU v.6

Po co biegam ultra? BO CHCĘ! Po ciszę, ciemność, samotność, walkę ze swoimi ograniczeniami … PO SZCZĘŚCIE!
Właśnie wylądowaliście w 6 odcinku podkastu tematycznego Dostartu – LUŹNI W KROKU, w którym pokazujemy, że ultra jest FAJNE i dla „prawie” każdego ! Wita Was ULTRA DZIKU i mega się cieszę z mojego gościa, którym jest niepowtarzalna i jedyna – wariatka biegowa Ewelina Majewska !!!!
A jak Ewelina to nie inaczej tylko będzie coś o bieganiu po górach czyli to co dziki biegowe lubią najbardziej ???? No bo to oto dziewczę to ultraska z sukcesami, miłośniczka gór i mistrzyni ogarniania tematów! Dlatego też będzie naszym ekspertem w dzisiejszy temacie jakim jest ULTRA-ŚWIEŻAK czyli biegi ultra dla amatora!
Także jeśli chcecie obudzić się kiedyś w ciemnym lesie, w środku nocy, gdzieś na odludnym szlaku słysząc tylko ujadanie wilków – to wpadać i słuchać dobrych rad !

Ultra Dziku buszuje o tutaj
www.facebook.com/ultradziku
i tam www.instagram.com/ultradziku

Eweliny szukajcie o tu
https://www.facebook.com/ewelina.majewskahowis

Posłuchaj tego podcastu na spotify:

Powiedz cześć: INSTAGRAM

Nasza GRUPA DYSKUSYJNA

Nasza aplikacja do organizacji i startowania w zawodach!
www.dostartu.pl

Related Posts

Bezpieczne po górach hasanie – LUŹNI W KROKU v.5

Witajcie w kolejnym odcinku LUŹNYCH W KROKU – zazwyczaj u nas jest beztrosko i wesoło, dzisiaj jednak powieje powagą, bo na tapetę wlatuje temat ważki i zasadniczy – bezpieczeństwo biegacza w górach! Posłuchajcie sobie m.in. na co komu telefon w skarpetkach, czy piła łańcuchowa mieści się w apteczce, jak cera na dłoni powie Ci czyś odpowiednio nawodniony i czy misie lubią biegaczy 😉 Z tej strony mikrofonu kierownik zamieszania i mistrz TUTEJÓW Ultra Dziku , a moim dzisiejszym inspektorem ds. bezpieczeństwa i górskiego BHP jest Sebastian Krosny – któremu nie obce są takie kwiatki jak turystyka wysokogórska, skitury, wspinaczka, długodystansowe...