Stoper mobilny DOSTARTU – narzędzie z wielkimi możliwościami

Stoper DS to uniwersalne i proste narzędzie
z wielkimi możliwościami.

Kilka kliknięć i mamy pełne wyniki we wszystkich kategoriach naszych zawodów.
TAK …. to takie proste!!!

1. Proste zawody, który może stworzyć każdy
– stoper jako meta na zawodach.

Stoper jest to narzędzie do pomiaru czasu – można go używać na każdym elektronicznym urządzeniu, które posiada przeglądarkę internetową: smartfon, tablet, komputer. Jest niezależny od systemu operacyjnego. Poniżej przedstawiamy zastosowania za pomocą telefonu komórkowego, gdyż jest najbardziej mobilny, a nie zmniejsza się jego funkcjonalność. Co ważne wiemy już z doświadczenia, że osoby z naprawdę podstawową wiedzą na temat obsługi telefonu komórkowego radzą sobie ze stoperem wyśmienicie.

Posiadając telefon komórkowy jesteśmy w stanie przeprowadzić całe zawody. Jeśli mamy ustawione klasyfikacje i posiadamy zawodników możemy przejść do stopera, w którym prostym kliknięciem uruchamiamy start i zaczyna lecieć czas. Pozostaje oczekiwać na nadbiegających zawodników i wpisywać na telefonie numer nadbiegającego. Wyniki automatycznie trafiają do systemu, a także na stronę naszych zawodów, gdzie w miejscu przycisku “Zapisz się” pojawił się przycisk “Wyniki Live”. W ten sposób nasi zawodnicy mogą sobie sami po dobiegnięciu do mety sprawdzić wynik na swoim telefonie. Nie muszą czekać na wydruk. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ustawić metę nawet na szczycie gdzie nie ma dostępu do prądu. Co więcej stoper może działać bez dostępu do internetu i prądu a my i tak jesteśmy w stanie przeprowadzić zawody. W momencie gdy wrócimy do zasięgu stoper zsynchronizuje się z systemem i automatycznie będziemy mogli ściągnąć wyniki we wszystkich kategoriach i klasyfikacjach jakie zostały ustawione.

2. Zawody z wieloma punktami rejestrowane na wielu stoperach

W tym założeniu nasz stoper pokazuje pełnię możliwości. Organizatorzy, którzy mają większe wymagania, mogą na trasie swojego wydarzenia ustawić tak naprawdę nieskończoną ilość punktów pomiarowych oraz obsłużyć najrozmaitsze ustawienia biegów.

Na przykład : Bieg na 30km posiadający 2 pętle po 15 km i na każdej pętli dodatkowo na 5 i 10 km ustawiamy osoby ze stoperami. Każda osoba wpisuje 2 razy każdego zawodnika i w tym wypadku mamy 5 międzyczasów i czas mety. Więc tanim kosztem i bez niepotrzebnego dostępu do prądu dostajemy świetnie obsłużone zawody z sześcioma czasami.

Ciekawe zastosowanie ? To dodajmy teraz jeszcze rozwiązanie dzięki któremu każda osoba może mieć czas startu np. w założeniu co parę sekund (stat falowy) – najważniejsze jest tylko to żebyśmy zdążyli zapisać numer startującego. W systemie ustawiamy na punkcie startowym stoper. I już system sam policzy i ustawi w odpowiedniej kolejności wszystkich zawodników we wszystkich kategoriach i klasyfikacjach.

3. Zawody przeprowadzone z wykorzystaniem systemu pomiarowego np: Chronotrack, RaceResult itd. wraz ze stoperem i nie tylko.

Wszystko można łatwo zintegrować z systemem pomiarowym Dostartu ustawiając odpowiednie urządzenia w zakładce pomiar czasu. Możemy układać tam rozmaite kombinacje stoperów i urządzeń pomiarowych. Na przykład w miejscach bez dostępu do prądu albo z utrudnionym dostępem ustawimy stopery, a na dużym punkcie żywieniowym ustawimy już Chronotracka. Taki układ pozawala przeprowadzić najbardziej skomplikowane zawody z czasem netto każdego zawodnika właśnie np. z urządzenia Chronotrack i wieloma punktami pomiarowymi na stoperze. Zmniejsza to tym samym koszt obsługi pomiaru a podnosi atrakcyjność wydarzenia ilością punktów pomiarowych. Jak i w poprzednim punkcie wszystkie odczyty w ten sposób trafiają automatycznie na wyniki live na stronie gdzie miały swoje zapisy. Dodatkowo dostarczamy coraz więcej pomocnych funkcji potrzebnych podczas pomiaru. Za poprawność zbioru i ustawienia kolejności dbają zaawansowane algorytmy.

4. Masz swój system pomiarowy i nie chcesz być zależny od innego? Mamy rozwiązanie też dla Ciebie!

Każdy stoper ma możliwość ściągnięcia pliku w formacie CSV, w którym znajdziesz takie dane jak kolejność ,numer zawodnika, czas. W każdej chwili możesz pobrać plik i wrzucić go do swojego oprogramowania. Dzięki temu rozwiązaniu nadal nie potrzebujesz prądu ani internetu na punktach obsługiwanych przez stoper. Po zamknięciu punktu pomiarowego i powrocie do zasięgu, sędzia wysyła plik, który możecie wgrać do swojego systemu. I nadal cieszyć się zmniejszeniem kosztu obsługi pomiaru, a podnosząc atrakcyjność wydarzenia dodatkową ilością punktów pomiarowych.

A wszystko to możesz wypróbować ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!
Za wykorzystanie stopera mobilnego na zawodach do 50 uczestników nie zapłacisz ani grosza! 

Related Posts

Bieganie albo zdrowie – wybór należy do Ciebie | Luźni w Kroku v.9 – DOSTARTU

Cześć! Tu ULTRA DZIKU i kolejny Dostartowy podkast Luźnych w Kroku. O to, czy bieganie jest zdrowe i jak nas zmienia zapytamy osobę w tym temacie jak najbardziej kompetentną – fizjoterapeutę, ratownika medycznego, lada moment osteopatę i speca od igłowania … a co najważniejsze aktywnego i całkiem dobrego biegacza (maraton poniżej 3-jki) – Adama Satławę . Z tej rozkminki dowiecie się m.in. czy biegacze są lepsi w łóżku i czy bieganie się leczy 🙂 Ultra Dziku buszuje o tutaj: https://www.facebook.com/ultradziku i tam ⁠https://www.instagram.com/ultradziku/ i tu https://www.facebook.com/michal.fidor Adama szukajcie o tu: https://www.facebook.com/adameque Podcast na Spotify Powiedz cześć: INSTAGRAM Nasza GRUPA DYSKUSYJNA...