Organizacja imprezy w nowej rzeczywistości

ORGANIZACJA IMPREZY W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI
STWÓRZ WYDARZENIE O CHARAKTERZE INDYWIDUALNYM

Zastanawiasz się jak, w jaki sposób podtrzymać relacje z Twoimi zawodnikami w tym trudnym okresie jaki nas zastał ?
Wypróbuj łatwe i wygodne rozwiązanie – MOBILNY STOPER ! Przeprowadzanie Wydarzenia staje się o wiele prostsze, dzięki połączeniu technologii profesjonalnej platformy dostartu.pl . Szereg funkcjonalności dedykowanych pod ten rodzaj zawodów oraz automatyzacja procesów sprawia, że zarządzanie jest proste i skuteczne.

Czy warto zdecydować się na organizację imprezy w tych trudnych czasach?
W ostatnich czasach idea biegów wirtualnych nie do końca się sprawdziła. Biegi wirtualne nie zastępują zawodnikom atmosfery zawodów i towarzystwa innych ludzi, którzy w pozytywny sposób zarażają nas sportową pasją. To właśnie dzięki aktywnemu wysiłkowi i rywalizacji, ludzie potrafią wrócić do pracy naładowani pozytywną energią.

Co robić, aby sprostać aktualnym wymaganiom i obostrzeniom?
Imprezy tradycyjne ze wspólnym startem przynoszą mnóstwo unikalnych emocji, jednak w ostatnim czasie nie można ich przeprowadzić ani odpowiednio wypromować. Dlatego pojawiła się nowa forma organizacji bezpiecznego wydarzenia z pomiarem czasu (spotkania biegowego lub treniengu). Wiele osób w aktualnych czasach nie trenuje lub przejawia mniejszą aktywność, więc takie inicjatywy w formule biegowej z pomiarem czasu są idealną opcją na mobilizację treningową. Idea wydarzenia z pomiarem czasu jest alternatywą dla zawodów. Pozwala na rywalizację w mniejszym, bezpiecznym gronie lub udział w treningowej formie dla podtrzymania dobrych sportowych zwyczajów.

Co zyskujesz, organizując wydarzenie ?
Chcesz, aby Twoi zawodnicy wrócili po pandemii na normalne zawody, które odbędą się w tradycyjny sposób. Umożliwiając im rywalizację podczas treningu podtrzymujesz z nimi relacje i mobilizujesz do aktywności. Wydarzenia z pomiarem czasu odbywają się podobnie jak klasyczne zawody. Mamy tu datę i czas, zapisy internetowe oraz wytyczoną trasę biegu. Nie ma wspólnego startu o wyznaczonej godzinie ani wspólnej celebracji ukończenia zawodów razem z kibicami. Ważne jest jednak, aby Organizator zapewnił start zawodników w wyznaczonym terminie na miejscu odbywania się treningu. Należy też umożliwić zawodnikom odebranie pakietu startowego, a później medalu.
Wydarzenie z pomiarem czasu nadal ma charakter sportowy z możliwością rywalizacji. Bardziej przypomina start indywidualny na czas w bezpiecznej grupie osób. Unikamy dzięki temu zgrupowania ludzi i nie przekraczamy przez to żadnych ograniczeń obowiązujących w obecnych czasach.

Wydarzenie z pomiarem czasu umożliwia wykorzystanie klasycznej technologii pomiaru czasu, gdzie maty pomiarowe mogą wyznaczać linię mety. Bardzo istotne jest to, że można całe wydarzenie pomierzyć aplikacją STOPER ! Jeżeli chcemy startować zawodników falowo lub dokonywać pomiaru czasu w skrajnych punktach trasy idealnie sprawdzi się właśnie mobliny stoper. Jest to narzędzie przystosowane to takiej specyfiki imprezy – w newralgicznych miejscach trzeba tylko ustawić wolontariuszy z aplikacją stoper.dostartu.pl do manualnego pomiaru czasu. Stosując to rozwiązanie, mamy kolejne punkty pomiarowe które możemy udostępnić zawodnikom oraz zyskujemy pewność, że żaden z uczestników nie skróci trasy.
W przypadku wszystkich punktów pomiarowych tabela wyników live generowana jest na podstawie danych z urządzeń maty pomiarowej oraz stopera obsługiwanego przez wolontariuszy.

Jeśli chciałbyś więcej informacji o tym jak używać aplikacji STOPER zapraszamy do lektury pozostałych artykułów.

Dowiedz się więcej o stoperze mobilnym:
Mobilny stoper – nowe możliwości pomiaru
Stoper mobilny DOSTARTU – narzędzie z wielkimi możliwościami
Mobilny stoper – pytania i odpowiedzi
Stoper w czasach pandemii

A wszystko to możesz wypróbować ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!
Za wykorzystanie stopera mobilnego na zawodach do 50 uczestników nie zapłacisz ani grosza! 

Zdjęcia z biegu Zielone Borki 2021 obsługiwanego za pomocą stoper.dostartu.pl

Related Posts

Maraton okiem rekordzisty ultra! | Luźni w Kroku v.8 – DOSTARTU

Proszę Państwa oto Mistrz – Mistrz pogada z Wami dziś! Przed Wami świeżo upieczony rekordzista Polski w biegu na 50 kilometrów oraz zwycięzca wielu maratonów w Polsce i za granicą ( choćby tylko w tym roku w Cork w Irlandii skąd wrócił przed godziną czy w Bratysławie na Słowacji) – Paweeeeeeeeł Kooooooosek!!!! ULTRA DZIKU wita w kolejnym biegowym odcinku podkastu DOSTARTU Luźni w Kroku, w którym dowiecie się m.in. co tak ciągnie mistrza do Irlandii, po co spać do oporu przed startem oraz czy Paweł przywiózł do studia puchary .. czy medale Ultra Dziku buszuje o tutaj: https://www.facebook.com/ultradziku i tam...