Nowe funkcjonalności w DO STARTU

NOWE FUNKCJE W DOSTARTU

Jesteś organizatorem biegów lub pomiarowcem?
Używasz systemu DOSTARTU do obsługi zawodników na swojej imprezie ?
No to zobacz jakie nowe funkcjonalności pojawiły się w naszym zapleczu!

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszego menagera zawodów, tak aby sprostać dzisiejszym wymaganiom stawianym przez  biegaczy i organizatorów. W ostatnim czasie dodaliśmy kolejne funkcje usprawniające konfigurację zawodów.

1. UBEZPIECZENIA

Od teraz możesz dać swoim zawodnikom możliwość ubezpieczenia swojego startu w zawodach. Uruchamiając zawody masz możliwość aktywowania ubezpieczenia i oferowania uczestnikom dodatkowej opcji  wykupienia  ubezpieczenia rezygnacji z uczestnictwa oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków. Dla uczestników to jeden dodatkowy krok w formularzu rejestracyjnym.
Ubezpieczenia dostarcza firma UNIQUA.

Aby aktywować ubezpieczenia w menu NARZĘDZIA wybierz UBEZPIECZENIA, a dalej aktywuj je guzikiem WŁĄCZ UBEZPIECZENIA. W każdej chwili możesz wyłączyć tą funkcjonalność.

2. PACZKOMAT

Organizując zawody może okazać się, że będziesz musiał wysłać coś do zawodników – w takim przypadku przydanym narzędziem będzie ustawienie paczkomatów InPost. Po aktywowaniu tej funkcji uczestnicy będą mieli jeden dodatkowy krok przy rejestracji, w którym wybiorą paczkomat do wysyłki. Organizator będzie mógł z tej informacji skorzystać w razie potrzeby. Można to wykorzystać np. przy wysyłkach pakietów, w zawodach wirtualnych do dosyłania medali i nagród … i w każdej innej sytuacji wymagającej wysyłkę na odległość.
Paczkomaty aktywujemy w zakładce REJESTRACJA dodając kolejne pytanie buttonem UTWÓRZ PYTANIE DODATKOWE.  Tam uzupełniamy pytanie/wiadomość, wybieramy z listy pozycję PACZKOMAT INPOST, zaznaczamy klasyfikację i zatwierdzamy guzikiem ZAPISZ

3. APLIKACJA

Od teraz korzystając z dostartu.pl poprzez urządzenia mobilne otrzymasz propozycję zainstalowania aplikacji DOSTARTU. Doda się ona do pulpitu i dzięki niej korzystanie z programu stanie się o wiele wygodniejsze i szybsze np. pozostaniesz zalogowany na swoim koncie zawodnika czy ustawisz sobie powiadomienia i notyfikacje.

4. POWIADOMIENIA

Posiadając zainstalowaną aplikację DOSTARTU na swoim telefonie możesz ustawić sobie powiadomienia, które chciałbyś otrzymywać. Mogą to być notyfikacje o proponowanych zawodach, nadchodzących startach oraz Twoich wynikach. Dzięki nim będziesz stale na bieżąco z tym co się dzieje w biegowym świecie. 😉

ZAPRASZAMY NA DOSTARTU.pl

Related Posts

Bieganie albo zdrowie – wybór należy do Ciebie | Luźni w Kroku v.9 – DOSTARTU

Cześć! Tu ULTRA DZIKU i kolejny Dostartowy podkast Luźnych w Kroku. O to, czy bieganie jest zdrowe i jak nas zmienia zapytamy osobę w tym temacie jak najbardziej kompetentną – fizjoterapeutę, ratownika medycznego, lada moment osteopatę i speca od igłowania … a co najważniejsze aktywnego i całkiem dobrego biegacza (maraton poniżej 3-jki) – Adama Satławę . Z tej rozkminki dowiecie się m.in. czy biegacze są lepsi w łóżku i czy bieganie się leczy 🙂 Ultra Dziku buszuje o tutaj: https://www.facebook.com/ultradziku i tam ⁠https://www.instagram.com/ultradziku/ i tu https://www.facebook.com/michal.fidor Adama szukajcie o tu: https://www.facebook.com/adameque Podcast na Spotify Powiedz cześć: INSTAGRAM Nasza GRUPA DYSKUSYJNA...