Gravelman – cykl dla lubiących wyprawy.

Gravel Man to szutrowy styl jazdy. Wszechstronność tej kategorii rowerowania umożliwia przemieszczanie się po niezwykle szerokim zakresie nawierzchni. Swoboda, indywidualny wybór tempa i czasu przejazdu – to idealne rozwiązanie dla miłośników „kręcenia na zmęczenie”, ale także fanów szosy jak i koneserów MTB, zwolenników przygody i tych jadących „na żywioł”. Długodystansowe wyprawy stają się alternatywą dla nieco spowszechniałych klasycznych maratonów mtb. Impreza w swej formule nie ogranicza się wyłącznie do „grawelówek”, rowery górskie czy terenowe będą także mile widziane. Gravel Man to ze wszech miar impreza przyjazna rowerzystom. Poza będącą w tle imprezy rywalizacją sportową ważnym elementem są okoliczności, w których przyjdzie obcować wszystkim uczestnikom – przejazd obok tatarskiego meczetu, wizyta na zamku w Rudnie, zdobycie (prawie) kaszubskiej Wieżycy czy bliskie spotkanie w obliczem jaskini Raj – to tylko kilka atrakcji dostępnych podczas poszczególnych imprez. O bufetach, serwisie rowerowym i dobrej jakości szutrach nie wspominamy …

Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji cztery wyjątkowe wyprawy trwające od wschodu do zachodu słońca (limit czasowy = 15 godzin). W zależności od dyspozycji fizycznej przygotowane będą trasy o długości 50, 100 lub 150 mil (1 mi = 1,609 km).

Plan Jazdy:

  1. Rasputin 15.05.2021, Zapisz się
  2. Kaszëbë 26.06.2021,  Zapisz się
  3. Orle Gniazda 17.07.2021,  Zapisz się
  4. Land Rower 14.08.2021, Zapisz się

Related Posts

Prezentacja systemu DOSTARTU

Czym jest system DOSTARTU? Dowiesz się wszystkiego o naszym wyjątkowym systemie do organizacji zawodów w tej serii czterech filmów! W pierwszym odcinku omawiamy podstawowe funkcje naszego systemu. Powiedz CZEŚĆ Nasza grupa dyskusyjna Nasza aplikacja do organizacji i startowania w zawodach!